12039015_943286799069553_4331870888251588611_o (1)

Kostuś 4 Opole

„Nowa Energia w Sejmie” i „Mocny kandydat Opola do Sejmu” to hasła przyświecające kampanii Tomasza Kostusia. Kandydat Platformy Obywatelskiej zainaugurował we wtorek swój start w wyborach do parlamentu. W Sejmie RP zamierza zająć się problematyką samorządu, bezpieczeństwa i obronności państwa, a także infrastruktury kolejowej i drogowej.

Kampania wyborcza Tomasza Kostusia rozpoczęła się od konferencji prasowej, podczas której kandydat mówił o powodach startu, hasłach oraz swoich doświadczeniach, a te są spore. Przez ostatnie lata kandydat Platformy Obywatelskiej pełnił funkcję członka zarządu oraz wicemarszałka województwa. Teraz swoją wiedzę zamierza przełożyć na działalność w parlamencie.

Chciałbym w sejmie kontynuować dziewięć lat pracy w samorządzie województwa i rozwiązywać sprawy mieszkańców naszego regionu. Nasze województwo potrzebuje nowej energii i kandydata z mocną znajomością jego problematyki – mówił podczas konferencji Kostuś.

W konferencji kandydata udział wzięła żona oraz sympatycy.  Tomasz Kostuś będzie startował do Sejmu RP z numerem 4 z listy Platformy Obywatelskiej.